اگر تصمیم به شرکت در نمایشگاه مرتبط با کسب و کار خود و تبلیغات در آن را داشته باشید، قطعا در اولین قدم به اجاره فضا برای غرفه در مکانی مناسب نیاز پیدا خواهید کرد. پس از اجاره فضای غرفه نیز نوبت به طراحی و ساخت آن خواهد رسید که مهمترین بخش بصری برند شما را در نمایشگاه تشکیل می‌دهد.

یک غرفه خوب باید طراحی براساس نیازها، اهداف، محدودیت‌های تعیین شده توسط شرکت و سازگار با محیط و خدمات داشته و همچنین مدرن و بروز و متناسب با نوع فعالیت سازمان باشد.

تقسیم بندی یکی از اصول مهم و اثربخش ساخت غرفه بشمار می‌رود که براساس نوع فعالیت مجموعه‌ها می‌تواند بخش‌های مختلفی را از جمله فضایی جهت نمایش محصولات یا خدمات، بخش مخصوص اطلاع رسانی، مکانی مشخص برای مذاکره و مشاوره و عقد قراردادها، انبار پذیرایی، محل پذیرایی و… شامل شود.

غرفه سازی نمایشگاه

گروه تشریفات سارینا با بیش از 12 سال سابقه و آشنایی کامل با تجهیزات و متریال ساخت غرفه، طراحی غرفه‌های نمایشگاهی، دکوراسیون داخلی و…. اقدام به ساخت و دیزاین غرفه‌های نمایشگاهی می‌نماید.

این شرکت با درنظر گرفتن نوع محصول یا خدمات شما، می‌تواند با استفاده از ترکیب رنگ‌های متناسب و نورپردازی‌های چشم نواز، محیطی جذاب و گیرا برای مخاطبان ایجاد نموده و باعث ثبت نام مجموعه شما در خاطر آنها گردد.